Dárkové balení - Roses

  • -50%
90 Kč
45 Kč Zniżka 50%

Zabalte hodinky jako dárek

Krabička pojme jedny hodinky.
Pokud plánujete koupit více dárků, zvyšte počet krabiček a zanechte informaci, které produkty mají být zabaleny ve vybrané krabici.

Služba dárkového balení není zahrnuta do akce a nezapočítává se do dopravy zdarma.
Zeptat se na produkt
BLACK FRIDAY! d h m s
202/Roses

Vzhledem k velkému zájmu o naše hodinky může být dodací lhůta v tuto chvíli až 7 pracovních dnů.
Nestabilní situace na trhu může mít významný dopad na možné zvýšení cen našich produktů. Pokud si chcete koupit hodinky pro sebe nebo jako vánoční dárek za aktuální cenu, nakupte ještě dnes.
V případě objednávek skládajících se pouze z doplňkových pásků je doba vyřízení objednávky do 5 pracovních dnů.

VÝMĚNA PÁSKU A JEHO VÁZÁNÍ

 
Navrženo a ušito v Evropské unii

Pásky Bandwatch jsou navrženy, potištěny a vyrobeny v Polsku.

Balíme ekologicky


Záleží nám na planetě a neustále se snažíme minimalizovat dopad na životní prostředí. Za tímto účelem jsme zcela rezignovali z používání fóliových lepicích pásek a bublinových obálek, naše výrobky balíme do estetických ekoboxů a zasíláme v recyklovaných kartonových krabicích. Používáme 100% biologicky odbouratelné plnivo ze složek rostlinného původu. Proces přípravy Vašich objednávek je zcela elektronický, bez použití papíru.

Perfektní nápad na dárek


Zaručujeme, že Bandwatch budou dokonalým dárkem pro každou ženu a pro každou příležitost. Nabízíme službu dárkového balení ve speciálně navržených krabičkách. Pokud máte problém s výběrem hodinek jako dárek - můžete svým blízkým udělat radost prostřednictvím našeho dárkového poukazu nebo si vybrat námi připravenou dárkovou sadu za atraktivní cenu.

Unikátní design


Bandwatch jsou první a jediné originální vázané hodinky! Hodinky jsou chráněny jako průmyslový vzor v EU. Bandwatch si můžete sestavit sami. Máme na výběr ze 3 barev pouzder a obrovskou kolekci vzorů pásků. Stále vycházejí nové designy. Pásky můžete zakoupit samostatně a lze je snadno vyměnit během několika sekund. Můžete si vytvořit vlastní kolekci pásků pro různé příležitosti a styly.

Univerzálnost


Pásek Bandwatch je ideální pro každé zápěstí. Vážete jej podle svého uvážení. Pokud již máte vlastní hodinky s držákem pásku 1,8 - 2 cm, pásek Bandwatch do nich bude pasovat.

Záruka kvality

Ciferník má japonský (CITIZEN) mechanismus a třídu odolnosti proti vodě 3 ATM/30 M. Pásky vyrábíme v naší rodinné firmě s důrazem na estetiku. Na každé hodinky se vztahuje roční záruka.

Navrženo a ušito v Polsku

Doprava 89 Kč

Vrácení do 14 dní