PREMIUM DESIGN

KOLEKCE

Unikátní vzory připravené speciálně pro naši značku polskými designéry.

PODÍVAT SE

Květy a listy

KOLEKCE

Květinové a listové motivy jsou stále TOP.

KUPTE NYNÝ

BESTSELLER

CO NAKUPUJÍ JINÍ?

Podívejte se na nejprodávanější designy našich hodinek.

PODÍVAT SE

Doprava 89 Kč

ODESLÁNÍ DO 5 DNÍ

14 DNÍ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

The LOOKBOOK

Podívejte se, co děláme pro životní prostředí

STARÁME SE O EKOLOGII

Takto balíme balíčky

PODÍVAT SE

Hledáte dárek?

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Zaslat na e-mail a vytisknout!

PODÍVAT SE

Buďte v obraze

S NOVINKAMI A AKCEMI

Získejte slevu -5%

PŘIHLÁSIT SE

Dámské hodinky - vázané

Máte rádi módu? A také změnu? Bavte se stylově s dámskými hodinkami Bandwatch! Tyto dámské hodinky jsou absolutní nutností! S nimi určitě vystoupíte z davu. Stylový a originální design náramkových hodinek je dán páskem, který se kolem zápěstí obepíná jako šála. Pásek lze snadno vyměnit během několika sekund tak, aby hodinky odpovídaly Vašemu oblečení nebo náladě. Bandwatch Vás sleduje krok za krokem. Může se změnit jako chameleon. Využijte čas a bavte se módou. Dámský řemínek na hodinky Bandwatch je navržen a vyroben v Polsku. Navíc ciferník ve třech barvách, každý s třídou odolnosti proti vodě 3 ATM.

Jak vytvořit vlastní Bandwatch? Je to jednoduché - máte na výběr zlatý, stříbrný nebo černý ciferník a více než 150 vzorů řemínků. Vytvořte si vlastní originální dámské hodinky. Dáváte přednost boho, zvířecím vzorům, romantickým květinovým potiskům nebo nadčasové klasice? Nebo možná sníte o všech? Popusťte uzdu své fantazii. Mixujte a vytvářejte dle libosti. Chcete upoutat pozornost? Máte rádi žárlivé pohledy svých přátel? Vy a vaše náramkové hodinky nezůstanete bez povšimnutí. Zaručujeme lásku na první pohled. Změňte hodinky na Bandwatch!

Rodinná firma

Odkud si pamatuji, moji rodiče provozovali společnost na výrobu oděvů. Již několik let mám vlastní společnost, která prodává oblečení rodinné značky přes internet. Myšlenka na hodinky se zrodila zcela spontánně na začátku roku 2018. Myslel jsem na potištěné řemínky na hodinky, které by mohly být omotány kolem zápěstí jako šála. Ukázalo se, že na trhu žádný takový produkt neexistuje. Vyvinul jsem technická řešení a rozhodl jsem se je patentovat. Pásky Bandwatch jsou v EU chráněny jako průmyslový vzor. Hodinky si rychle získaly oblibu, nejprve mezi přáteli, poté mezi větší skupinou. Naši zákazníci milují naše hodinky.

Zpočátku jsem novou značku vedl společně s Ewelinou, mou ženou. Potom se k nám přidaly Gosia a Marta, které vyřizují objednávky, a moje sestra Marlena, absolventka Akademie výtvarných umění, která se mimo jiné zabývala designem. Společně se staráme o kvalitu a rozvoj značky.


podpis.jpg